V sredo, 18. aprila in v četrtek, 19. aprila 2018, Zveza svobodnih sindikatov Slovenije odpira svoja vrata!

Med 9. in 17. uro vam bomo nudili nasvete glede delovnih razmerji in socialne varnosti. Če imate vprašanje o pogodbi o zaposlitvi, dopustu, bolniški, pokojnini ali socialni pomoči ali če želite pregled pogodbe o zaposlitvi, plačilne liste ali odločbe ZPIZ, ZRSZ ali CSD, pridite v eno od naših pisarn in ob pomoči naše pravne službe in drugih strokovnih delavcev bomo skupaj poiskali odgovore.

Tistim, ki še niso naši člani, želimo na ta način pokazati, kdo smo, kaj počnemo in zakaj je pomembno biti član sindikata. Vas, ki ste že naši člani in članice, pa tudi vabimo k obisku. Če je kje kakšna pravna ali druga zagata, jo bomo skušali razrešiti, v kolikor imate vprašanje o našem delu, bomo nanj odgovorili, dan pa je lahko tudi priložnost, da se nekoliko bolje spoznamo in kakšno rečemo.

Seznam pisarn, ki vas čakajo, najdete TUKAJ. Se vidimo!

Izpolnite pristopno izjavo ali e-obrazec in postanite del družine.