V sredo, 18. aprila in v četrtek, 19. aprila 2018, Zveza svobodnih sindikatov Slovenije odpira svoja vrata!

Med 9. in 17. uro vam bomo nudili nasvete glede delovnih razmerji in socialne varnosti. Če imate vprašanje o pogodbi o zaposlitvi, dopustu, bolniški, pokojnini ali socialni pomoči ali če želite pregled pogodbe o zaposlitvi, plačilne liste ali odločbe ZPIZ, ZRSZ ali CSD, pridite v eno od naših pisarn in ob pomoči naše pravne službe in drugih strokovnih delavcev bomo skupaj poiskali odgovore.

Tistim, ki še niso naši člani, želimo na ta način pokazati, kdo smo, kaj počnemo in zakaj je pomembno biti član sindikata. Vas, ki ste že naši člani in članice, pa tudi vabimo k obisku. Če je kje kakšna pravna ali druga zagata, jo bomo skušali razrešiti, v kolikor imate vprašanje o našem delu, bomo nanj odgovorili, dan pa je lahko tudi priložnost, da se nekoliko bolje spoznamo in kakšno rečemo.

Seznam pisarn, ki vas čakajo, najdete TUKAJ. Se vidimo!


Še niste član?

Izpolnite pristopno izjavo in postanite del družine.

pisko

Ugodnost

sindikalne pocitnice

Sindikalne počitnice

sindikalne pocitnice

GiT kontakt

Sindikat GiT (gostinstva in turizma Slovenije)
Dalmatinova ulica 4, 1000 Ljubljana

ID za DDV: 93950420
tel:01 4341 200

Sindikalne počitnice

sindikalne pocitnice

Fairhotels Slovenija

fairhotels logo

Izjave

Sindikat GIT je nujna protiutež delodajalcem. K.Leban
Sodoben delavec je dejansko prekarec. G.Vojnović
Ljudje delajo predolgo, delajo preveč, praktično ni več razmejitve med delovnim časom in zasebnim življenjem. L.Jerkič