Kako postati član

KAKO POSTATI ČLAN?

Član sindikata postanete s podpisom pristopne izjave ali izpolnitvijo e-obrazca. V kolikor je v družbi že ustanovljen sindikat, se obrnite na predsednika sindikata, kjer boste dobili nadaljnja navodila. V nasprotnem primeru se ob včlanitvi obrnete na strokovno osebje v naših sindikalnih pisarnah, kjer vam bomo nudili strokovno pomoč. Članarino vam obračunava računovodska služba delodajalca, v kolikor pa ne želite, da delodajalec ve, da ste član sindikata, lahko članarino plačujete prek trajnika ali položnic.

Our Staff

Sample image T.Schlossnagle
Director
Sample image Marry