Sindikat gostinstva in turizma

• Zmanjšaj velikost teksta

Podpora Sindikatu gasilcev Slovenije

E-pošta natisni

V imenu Sindikata gostinstva in turizma Slovenije izražamo polno podporo članom Sindikata gasilcev Slovenije v prizadevanjih za dostojne plače in v boju za osnovno ekonomsko –socialno varnost gasilcev, ki so nepogrešljivi del naše družbe. Boj za višje plače je tudi naš boj. Če zataji socialni dialog, če se delodajalec postavi v vlogo izkoriščevalca in vsemogočnega razsodnika, je uporaba vseh sredstev sindikalnega boja več kot dovoljena. Celo potrebna! Danes, v razcvetu gopodarske rasti imajo obraz, da še vedno postavljajo interese kapitala in politike pred interese in potrebe delavcev, brez katerih pozitivnih rezultatov ne bi bilo. Sramota!

Res je sedaj prišel čas za NAŠE PLAČE! Čas, da se popravijo plače gasilcem, gostincem, turističnim delavcem, trgovcem...

Čas je, da se dvignejo plače prav vsem delavcem in delavkam, ki pošteno opravljajo svoje delo!

Obilo uspeha pri Vaših prizadevanjih in prisrčen pozdrav vsem gasilcem in gasilkam, članom Sindikata gasilcev Slovenije

Zadnjič posodobljeno ( 05.10.2017 ob 09:54 )

Ugodnost za člane GiT

Fairhotels