Sindikat gostinstva in turizma

• Povečaj velikost teksta
  • Privzeta velikost teksta
  • Zmanjšaj velikost teksta

varnost in zdravje pri delu: Evropska priznanja za dobro prakso spodbujanja

E-pošta natisni

Vabimo vas, da obiščete na spletni strani Evropske agencije za varnost in zdravje pri delu (EU OSHA) najnovejšo publikacijo v slovenščini, v kateri so predstavljeni dosežki dobitnikov evropskega priznanja »Dobra praksa« v okviru dvoletne evropske kampanje za zdravo delovno okolje 2016–2017 »Zdrava delovna mesta za vse generacije«. Kampanja se je začela 15. aprila 2016 in se bo zaključila 22. novembra 2017. Spodbuja vzdržno delo in zdravo staranje od samega začetka poklicnega življenja ter ima štiri ključne cilje:

1. spodbuditi trajnostno delo in zdravo staranje od začetka poklicnega življenja;
  2. preprečiti zdravstvene težave skozi celotno poklicno življenje;
  3. delodajalcem in delavcem zagotoviti način za upravljanje varnosti in zdravja pri delu glede na staranje delovne sile;
  4. in spodbujati izmenjavo informacij in dobre prakse.

več na https://osha.europa.eu/sl

Ugodnost za člane GiT