Sindikat gostinstva in turizma

• Zmanjšaj velikost teksta

Turizem so ljudje

E-pošta natisni

Sindikat gostinstva in turizma Slovenije je sodeloval v projektu Turizem so ljudje!
Projekt Turizem so ljudje: Skupaj za krepitev socialnega dialoga v sektorju turizma in gostinstva se je zaključil s konferenco, 8. novembra 2016.

Po vstopu v EU je Slovenija storila veliko na področju izboljšanja svojega sistema socialnega dialoga in uveljavila rezultate številnih socialnih dialogov tako na nacionalni kot na sektorski ravni. Skupaj z ZDS in sindikati na območju JVE smo želeli v državah te regije spodbuditi realizacijo trajnostnega gospodarskega in socialnega razvoja in jim prenesti nekaj znanja o socialnem dialogu, ki je ključnega pomena za našo panogo.

V okviru projekta je pripravljena publikacija, ki je brezplačna in dostopna na sedežu Združenja delodajalcev Slovenije, na Dimičevi 9 v Ljubljani. Dostopna je tudi na spletni strani ZDS: http://www.zds.si/si/publikacije

Zadnjič posodobljeno ( 16.11.2016 ob 10:12 )

Ugodnost za člane GiT

Fairhotels