Sindikat gostinstva in turizma

• Zmanjšaj velikost teksta

Utrinki iz prireditve ob 8. marcu

E-pošta natisni

Vsem sindikatom dejavnosti, ki ste nam pomagali pri organizaciji prireditve ob 8. marcu,  se iskreno zahvaljujem za sodelovanje in prispevek, ki ste ga zato namenili.  Hvala tudi tistim, ki ste se na dopis odzvali in pojasnili svoje odločitve, zakaj ne sodelujete pri tem. Žal pa od nekaterih dejavnosti ni bilo nobenega odziva... Glavni organizator prireditve je  Območni odbor SOPS Podravja, ki ga v naši območni organizaciji pokrivam in samo  iz naših sredstev in simbolične vstopnine (5 evrov) ne bi mogli pokriti takšne prireditve, zato se vsako leto obrnemo na sindikate dejavnosti.  Glede na vedno bolj množično  udeležbo (članic sindikatov dejavnosti) in glede na številne  pohvale, vem, da je ta odločitev   prava in da bomo z njo nadaljevali tudi v prihodnje. Ob vsem tem sem prepričana, da so tudi takšne prireditve ena izmed promocij sindikatov dejavnosti  - Zveze svobodnih sindikatov Slovenije. Ne pravijo zaman, da dober glas,  seže v deveto vas:))

En velik HVALA še enkrat vsem vam, ki se zavedate, da ta praznik ni in ne sme biti prezret in ne pozabljen.  Skupaj z vašo pomočjo, je bilo praznovanje članic nepozabno:))

Z lepimi sindikalnimi pozdravi,
Breda

Zadnjič posodobljeno ( 16.03.2015 ob 23:15 )

Ugodnost za člane GiT

Fairhotels